فاطمه بهرامی  نایب رئیس هیئت دو و میدانی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان ۲۴، از برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی و انتخابی جوانان استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در این مسابقات که به میزبانی پیست دو و میدانی ورزشگاه انقلاب اصفهان برگزار شد تعداد ۶۰ ورزشکار از ۹ شهرستان شرکت کردند که ۳۳ ورزشکار در بخش پسران و ۲۷ ورزشکار در بخش دختران در ماده های مختلف با هم به رقابت پرداختند.

وی این رقابت ها را بستر مناسبی برای محک قهرمانان جوان دو و میدانی استان اصفهان دانست و افزود: با توجه به این که رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان کشور در نیمه دوم اردیبهشت در اراک برگزار خواهد شد بر آن شدیم تا رقابت های دو و میدانی قهرمانی و انتخابی جوانان استان در بخش های دختران و پسران را برگزار کنیم تا نفرات برتر ماده های مختلف و رکوردهای آنها مشخص شوند.

نایب رئیس هیئت دو و میدانی استان اصفهان ادامه داد: امیدواریم از طریق این مسابقات کمیته فنی هیات استان بتواند از بین نفرات برتر با بررسی رکوردهای کسب شده، تیم های دو و میدانی جوانان دختر و پسر استان را انتخاب و به رقابت های قهرمانی کشور در اراک اعزام کنیم که با توجه به کسب عنوان نایب قهرمانی در بخش پسران سال گذشته امیدواریم امسال نیز نتایج خوبی در این رده سنی برای تیم های استان رقم بخورد.

نتایج کسب شده در بخش پسران :

ماده ۱۰۰ متر :

مقام اول : علی مهدوی

مقام دوم : میلاد ایرانپور

مقام سوم : آرین کاظمی

ماده ۲۰۰ متر :

مقام اول : محمد یوسفی

مقام دوم : علی مهدوی

مقام سوم :  حسین حسین زاده

ماده ۴۰۰ متر :

مقام اول : آرسام عیسوند طهماسبی

مقام دوم : محمد مهدی محمدی

مقام سوم : مهدی سعیدی

ماده ۸۰۰ متر :

مقام اول : محمد عبد شهری

مقام دوم : احمدرضا هادیون زاده

مقام سوم : محمد مهدی محمدی

ماده ۱۵۰۰ متر :

مقام اول : امیرحسین سعیدی

مقام دوم : امید ارسلان بابلی

مقام سوم : امید همتی

ماده ۳۰۰۰متر :

مقام اول : امیرحسین سعیدی

مقام دوم : امید همتی

مقام سوم : علی رحیمی

ماده ۱۱۰ متر با مانع  :

مقام اول : عامر جاسمیان

ماده ۴۰۰متر با مانع :

مقام اول : محمد عبد شهری

مقام دوم : علی بهرامی

مقام سوم : محمد حسین عسگری

ماده پرش ارتفاع :

مقام اول : محمد مهدی کریم زاده

ماده پرش طول :

مقام اول : میلاد ایرانپور

مقام دوم : امیر علی احمدی

مقام سوم : امید ارسلان بابلی

ماده پرش سه گام:

مقام اول : علی بهرامی

ماده پرتاب دیسک :

مقام اول : امیر مهدی امینی

مقام دوم : آرین محمد پور

ماده پرتاب نیزه :

مقام اول : محمد مهراب قربانی

مقام دوم : آرین محمد پور

مقام سوم  : علی ایزدیان

ماده پرتاب وزنه :

مقام اول : امیر مهدی امینی

مقام دوم : محمد مهراب قربانی

ماده ۱۰۰×۴ امدادی :

مقام اول : اصفهان الف ( آرین کاظمی – محمد مهدی کریم زاده – عامر جاسمیان – امیر علی احمدی )

مقام دوم : مبارکه ( علی بهرامی – میلاد ایرانپور – محمدرضا حسن زاده – علی ایزدیان )

مقام سوم : نجف آباد ( امیر حسین سعیدی – محمد یوسفی – آرسام عیسوند طهماسبی – صادق عزیزیان )

نتایج تیمی پسران :

مقام اول : تیم اصفهان الف

مقام دوم : تیم نجف آباد

مقام سوم : تیم مبارکه

نتایج کسب شده در بخش دختران :

ماده ۱۰۰ متر :

مقام اول  : آیدا چراغی

مقام دوم : فاطمه نمکی

مقام سوم : راضیه کریمی

ماده ۲۰۰ متر :

مقام اول : الینا دهقانی

مقام دوم : مریم حبیبی منفرد

مقام سوم :  منا محمد خانی

ماده ۴۰۰ متر :

مقام اول : الینا دهقانی

مقام دوم : مریم حبیبی منفرد

مقام سوم : فاطمه عسکری

ماده ۸۰۰ متر :

مقام اول : عسل شیرانی

مقام دوم : مبینا ابراهیمی

مقام سوم : هاجر شفیعی

ماده ۱۵۰۰ متر :

مقام اول : ملیکا فرخی

مقام دوم : مبینا ابراهیمی

مقام سوم : عسل شیرانی

ماده ۳۰۰۰متر :

مقام اول : نرگس نیک روش

مقام دوم : مهسا اسماعیلی

ماده ۱۰۰ متر با مانع  :

مقام اول : آیدا چراغی

مقام دوم : زهرا بهرامی

ماده پرش طول :

مقام اول : فاطمه نمکی

مقام دوم : افسانه ایزدی

مقام سوم : فاطمه رمضانی

ماده پرتاب دیسک :

مقام اول : ناره قاراخانی

مقام دوم : نگین نوری

مقام سوم : نرگس جعفری

ماده پرتاب نیزه :

مقام اول : آیشین رزاق دوست

مقام دوم : زینب غلامی

مقام سوم  : مهسا اسماعیلی

ماده پرتاب وزنه :

مقام اول : ناره قاراخانی

مقام دوم : مائده رئیسی

نتایج تیمی دختران :

مقام اول : تیم اصفهان الف

مقام دوم : تیم نجف آباد

مقام سوم : تیم اصفهان ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.