به گزارش پایگاه خبری اصفهان ۲۴، الهام آزاد دبیر مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری استان اصفهان که با دستور کار «توسعه اقتصاد دانش بنیان و برنامه ریزی برای تحقق شعار سال» برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در سال جدید با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به شرکت‌های دانش بنیان کنیم و امید است با همکاری دولت و مجلس این حمایت انجام شود.

وی با اشاره به تشکیل فراکسیون دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحث تمرکز زدایی در شرکت‌های دانش بنیان باید مدنظر باشد، تعدادی از شرکت‌ها در شهرستان‌ها توجه نمی‌شوند و فقط در صورت نزدیکی مراکز استان ها دیده می شوند در حالی که باید تمام نقاط اصفهان در بحث شرکت های دانش بنیان انجام شود.

دبیر مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داد: خاکی در خور و بیابانک وجود دارد که در کشور بی‌نظیر است، این شهر یکی از قطب‌های صنایع معادن است که می‌تواند با همکاری شرکت‌های دانش بنیان این معادن نتیجه مطلوب را بدهد.

آزاد تاکید کرد: دولت سیزدهم که روی محرومیت زدایی تاکید دارد باید توجه ویژه به توسعه شرکت‌ها به خصوص شرکت‌های دانش بنیان در مناطق محروم کنند تا در تمام مناطق کشور این پیشرفت رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.